Gösterilen sonuç sayısı: 4

Show sidebar

Altın Gerdanlık

20 yılı geçkin süre boyunca kuyumculuk sektöründe kadınların tarzına hitap eden Peraleda firması, geniş ürün seçenekleri içerisinde kusursuz ve modern hatlarla tasarlanmış gerdanlık modelleri yer alıyor. Tecrübe ile kaliteli el işçiliğinin birleştiği eşsiz gerdanlık modelleri başta olmak üzere birçok kolye ve diğer takı modellerine Peraleda’dan sayısız alışveriş fırsatları ile ulaşabilirsiniz.

Altın Gerdanlık Modelleri

Özel günlerinizi daha anlamlı kılarken şıklığınızın ışıltısını arttırtan gerdanlık modelleri, özel günlerinizden vazgeçemeyeceğiniz en önemli tamamlayıcı takılarınızın başında gelir. Aynı zamanda kendinize ya da sevdiklerinize alabileceğiniz özel tasarım gerdanlık modelleri, ışıltısıyla görenlerin gözlerini alacak kadar özeldir.

Gerdanlıklar ürün grubu içerisinde her tarza ve her zevke hitap eden birçok model vardır. Bu modellerin her birisi yılların tecrübesi ve modern tasarım anlayışı ile birleşerek üretilmiş özel tasarım modellerdir. Diğer kolye modellerine göre işçiliği ve üzerinde kullanılan taşların yoğunluğu nedeni ile fiyatları bir nebze yüksek olsa da her bütçeye uygun model bulmanız mümkündür.

Gerdanlık modelleri içerisinde baget altın gerdanlık, baget taşlı altın gerdanlık, su yolu gerdanlık ve taşlı altın gerdanlık modelleri gibi birçok farklı model vardır. Eğer sadelikten yanaysanız su yolu ya da baget taşlı gerdanlık hem sade hem de göz alıcı tasarıma sahiptir. Eğer gösterişli bir modelden yana tercihinizi kullanacaksanız taşlı altın gerdanlık modellerini inceleyebilirsiniz.

Altın Gerdanlık Fiyatları

Özel ve şık tasarımları ile düğün, kutlama ve benzeri gibi özen günlerinizde boynunuzdaki varlığı ile tüm gözleri büyüleyen ve dikkatleri üzerinize çeken gerdanlık modelleri. El işçiliği ve kullanılan taş yoğunluğu fazla olan kolye modelleridir. Bu nedenle de fiyatları diğer kolye modellerine göre biraz daha yüksek olsa da yine de her zevke ve her bütçeye uygun modeller bulmanız mümkündür.

Tasarım şıklığının en üst seviyeye çıkarıldığı gerdanlık modelleri, Peraleda’nın en uygun fiyat garantisiyle 8.570 TL ile 9.220 TL arasında değişir. Gerdanlık modelleri 14 ve 24 ayar altından üretilmiş modellerdir. Ayrıca seçtiğiniz modelleri sarı, rose ya da beyaz renkte tercih edebilirsiniz.

Takıda Şıklığın Adresi: Peraleda!

Birbirinden şık ve modern tasarımlı kolye modellerinin yanı sıra Peralede, geniş ürün yelpazesinde bileklik, küpe, yüzük, bilezik gibi diğer takı modellerine de yer vererek eşsiz tasarımlar ortaya koyar. Kombinlerinizi bütünleyen her an rahatlıkla uzun ömürlü kullanabileceğiniz takı modellerini Peraleda’da bulabilirsiniz. Un uygun fiyat ve memnuniyet garantisinin yanı sıra ücretsiz iade ve kargo gibi hizmetler ile ayrıcalıklı şekilde en şık takıların sahibi olabilirsiniz. 24 ay bakım garantisi ise ile satın aldığınız ürünleri güvenli kargo ile hasar görmeden Peraleda size güvenli şekilde gönderir. Siz de şık ve modern tasarımlar ile kendinizi ödüllendirmek istiyorsanız hemen Peraleda takı modellerini inceleyerek tarzınıza uygun birçok model bulabilirsiniz.