Gösterilen sonuç sayısı: 14

Show sidebar

Altın Setler

Altın setler daha çok düğün öncesinde çeyiz dizerken ya da geline istenen mücevherler arasında sayılırken özel olarak takım tercih etmek isteyenler için de sıkça tercih edilenler arasındadır. Sadece kolye değil yüzük, küpe gibi mücevherlerin de içinde bulunduğu bu setler son dönemin en çok rağbet gören aksesuarları arasında sayılmaktadır. Kızının geleceği için tercih eden ebeveynlerin yanı sıra görüntüsü ve tasarımı ile de gösterişli olan bu modelleri bireyler kendileri içinde satın almaktadır.

Altın Setler

Zarafet ve naifliği bünyesinde bulundura altın setler bir bütün oluşturulduğunda çok daha hoş bir görüntü sağlamaktadır. İhtişamı ve elbiseleri renklendirmesi ile dikkatleri üzerine çeken bu modeller kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Sizler için özel olarak Dubai ve Hindistan’dan getirdiğimiz orijinal taşlar sadeliği ve çekiciliği bozulmadan usta eller tarafından işlenmektedir. Genellikle 14 ayar kaplama ile çevrelenen modellerimize en uygun fiyatlarda ulaşabilir ve özel taksit imkanlarıyla sahip olabilirsiniz.

Altın setleri sadece görüntüsü için değil insana verdiği enerji ve mutluluk hissiyatı içinde tercih edilebilen bu modeller elbiselerinizi adeta taçlandıracak. Özellikle sevdiğinize en mutlu gününde hediye olarak alabileceğiniz altın setler ön plana çıkmak isteyenler için olmazsa olmazlardandır. Aşkınızı dile getirmek ya da dostunuzu başarısından dolayı ödüllendirmek isterseniz bu altın modellerini tercih edebilirsiniz. Boyun kol ya da parmak ağrıtmayan yapısı ile kullanıcılardan tam puan alan modellerimizi hemen sizde deneyin.

Altın Set Fiyatları

İnce detaylara sahip olan modellerimizi aldığınız takdirde Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar ve teslim edildikten sonra 24 ay boyunca Peraleda Kuyumculuk sorumluluğu ve güvencesi altındadır. Ürününüz şık hediye paketi, ve üzerinize sigortalanmış bir şekilde sizlere ulaştırılacaktır. Sadece satış öncesinde değil satış sonrasındaki desteğimizle uzun yıllardır müşteri memnuniyeti açısından pek çok olumlu yorum ve beğeni aldığımızı belirtmek isteriz.

Fiyatlarımızda yer alan işçilik tutarı ve modeline göre değişen değerlerimizde sizler için birçok kardan vazgeçip siz değerli kullanıcılarımızın daha uyguna kaliteli ve gösterişli ürünlere sahip olmasını sağlamaktayız. Uzun yıllar boyunca tercih edebileceğiniz bu modeller modaya uygun olarak tasarlanmaktadır.

Gideceğiniz etkinlerde takacağınız aksesuarlarınız yok fakat tonlarca para vermek de istemiyorsanız Peraleda Kuyumculuk adresimizdeki ürünleri inceleyebilir üzerinize sigortalı ve ücretsiz kargo seçeneğiyle sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı ve detaylara sahip olan Baget Taşlı Mini Altın Set ve Yarım Tur Taşlı Mini Altın Set gibi en çok tercih edilen modellere göz atabilirsiniz. Altın setlerin içinde yer alan küpe, kolye, bilezik gibi birçok detaya aynı anda sahip olmak istiyorsanız sizin de tercihiniz Peraleda Kuyumculuk olmalı!