Gösterilen sonuç sayısı: 15

Show sidebar

Baget Taşlı Bileklikler

Baget Taşlı Altın Kelepçe

4.100
Rose
Sarı
Beyaz

Baget Taşlı Halka Zincirli Altın Bileklik

1.175

Baget Taşlı Oval Altın Bileklik

1.075

Baget Taşlı Sallantılı Altın Bileklik

1.615
Rose
Sarı
Beyaz

Beyaz Baget Taşlı Altın Bileklik

3.245
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Baget Taşlı Altın Bileklik

1.480
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Renk Kalpli Baget Altın Bileklik

3.875
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Zincir Baget Altın Bileklik

980
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Zincirli Oval Baget Altın Bileklik

1.470
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Zincirli Papatya Baget Taşlı Altın Bileklik

1.540
Rose
Sarı
Beyaz

Papatya Sallantılı Altın Bileklik

1.555
Rose
Sarı
Beyaz

Siyah Mineli Baget Taşlı Altın Bileklik

3.340
Rose
Sarı
Beyaz

Tek Sıra Taşlı Baget Altın Bileklik

4.370
Rose
Sarı
Beyaz

Tek Taşlı Baget Altın Bileklik

4.310
Rose
Sarı
Beyaz

Üç Baget Taşlı Altın Bileklik

1.040
Rose
Sarı
Beyaz

Baget Taşlı Bileklikler

Sezonun trendi birbirinden zarif baget taşlı bileklik modelleri ile Peraleda Kuyumculuk kalitesi farkıyla sizler de kendinizi özel hissedebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Hiçbir zaman modası geçmeyecek olan baget taşlı bileklik modelleri her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden özgün ve zarif tasarımları ile baş döndürmeye devam ediyor.

Bileğinizdeki inceliği Peraleda kuyumculuk farkı ile sizler için özel olarak tasarlanmış olan baget taşlı bileklikler ile ön plana çıkartabilirsiniz.

Baget Taşlı Bileklik Modelleri

Gün içerisinde kendinizi daha özel hissetmek için tercih edebileceğiniz birbirinden zarif ve şık baget taşlı bileklik modellerinin yanı sıra özel günlerinizi taçlandıracak bileklik modellerini de Peraleda farkı ile tercih edebilirsiniz.

Göz kamaştırıcı baget taşlı altın bileklikler ile sizler de hem sadeliği hem de şıklığı bir arada yaşayacaksınız.

Her tarza ve her yaşa uygun ve her zaman şıklığı ve zarafeti ön planda tutan tasarımları oldukça uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkündür.

Gerek günlük yaşamınızda gerekse iş yaşamınızda sizleri küçük bir dokunuşla göz alıcı bir şıklığa taşıyacak olan baget taşlı bileklik modelleri ile sizler de tarzınıza şıklık katacaksınız.

Sizler de tarzınıza uygun bileklik modelinizi Peraleda farkı ile elde edebilirsiniz.

Dilerseniz tekli dilerseniz de birkaç parça baget taşlı bileklik modelini birleştirerek sizler de tarınıza şıklık ekleyebilir ve göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Özgün tasarımları ile her zaman ön planda olan ve kalitesinin yanı sıra uygun fiyat garantisi ile de sizlerin yanında olan Peraleda Kuyumculuk farkı ile birbirinden şık baget taşlı altın bilekler sizler de tarzını ve farkınızı ortaya koyacaksınız.

Bazen küçük bir dokunuş bile sizleri göz alıcı bir şıklığa ulaştırabilir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan baget taşlı bileklik modelleri ile sizler de tarzınızı tamamlarken şıklığınız ile göz kamaştıracaksınız.

Özel günlerinizde şıklığınıza şıklık katmak için tek bir baget taşlı bileklik ile zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Sevdikleriniz için anlamlı ve özel tasarımlı bir baget taşlı altın bileklik tercih edebilirsiniz.

Kendinizi değerli hissetmek için ve sevdiklerinizi mutlu etmek için hem kaliteyi hem de zarafeti bir arada bulabileceğiniz baget taşlı bileklik modelleri yılın en modern bileklik tasarımları ile göz dolduruyor. Her biri özgün tasarımlar olmakla birlikte birbirinden değerli baget taşlar ile de sizleri özel hissettirecek. Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, yıldönümleri ya da içinizden gelen herhangi bir anda bile Peraleda farkı ile zarif ve birbirinden şık tasarımlara sahip olan bileklik modellerine sahip olabilirsiniz.

Güvenli alışverişin keyfini çıkartırken aynı zamanda kaliteli ve özgün birbirinden zarif baget taşlı bileklik modelleri ile sizler de baş döndürebilirsiniz. Peraleda kuyumculuk farkı ile tüm ürünlere garantili, hızlı ve güvenli kargo teslimatı aracılığı ile ulaşırken, tercih ettiğiniz tüm ürünler için de Peraleda sigortası güvencesi ile sahip olabilirsiniz.