Gösterilen sonuç sayısı: 2

Show sidebar

Beştaş Yüzükler

Zarif ve şık duruşuyla aşkın tanımını yeniden yapan pırlanta beştaş yüzük modelleri ve tektaş yüzüklerin zarafeti Peraleda Kuyumculuk’da birleşiyor. Peraleda’nın sunduğu çeşitli model ve tasarım avantajlarıyla kullanıcıların ilgisini üstüne toplayan beş taşlı yüzükler, sevdiklerinize en saf mutluluğu ifade etmenize olanak tanır.

Beştaş Yüzük Modelleri

Zerafeti ve ışıltısıyla her yaştan kadının vazgeçemediği bir mücevher olarak bilinen beştaş yüzükler Peraleda’da; karat, renk, berraklık ve kesim şekilleriyle sizlere oldukça geniş yelpazede model seçenekleri sunarken aynı zamanda müşteri desteğiyle kullanıcıları yarı yolda bırakmaz.

Beştaş altın yüzükler, üzerindeki pırlantaların her birinin özenle seçilmiş olmasıyla hediye edeceğiniz kişiyi daha değerli kılacağı gibi sevgiyi ve mutluluğu göstermek için de tercih edilmektedir. Göz alıcı, her yaş ve zevke uygun altın beştaş yüzük modeli Peraleda’da sizleri bekliyor. 

Beştaş altın yüzük tasarımlarımızda eşsiz şaheserler yaratmak ve sevdiklerinizin yüzündeki mutluluğu görmek için çabalayan Peraleda, özel tasarım koleksiyonlarla yeni sezonda sizleri bekliyor.

Beştaş Yüzük Fiyatları

Uygun fiyat ve kalite dengesini sizler için özel olarak belirlenmiş olan Peraleda beştaş yüzük fiyatlarında da rakiplerinin aksine kullanıcının cebini düşünmektedir. Günlük veya göz alıcı gece elbiseleri ile beraber şık bir uyum sağlayan beştaş altın yüzükler, kombininizin olmazsa olmazı arasında yer almaktadır. 

Peraleda’nın sizler için özel olarak tasarladığı beştaş yüzükler, farklı modelleri ve tasarım anlayışı ile sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en kıymetli hediyelerden bir tanesidir. Burgu beştaşlı altın yüzük modellerinin de bululunduğu beştaş yüzük fiyatları 700 TL’den başlayıp 2155 TL’ye kadar çıkmakta olup uygun fiyatlı ürünler tükenmeden hemen satın almayı unutmayın.

Peraleda Farkıyla Sevdiklerinizi Özel Hissettirin !

Peraleda firması olarak bizler, beştaşı oluşturan pırlantaların tamamını doğal ve gerçek taşlar kullanarak tasarlamaktayız. En sık tercih edilen kesimlerden biri olan, yuvarlak kesime sahiptirler. Aşk, sadakat, mutluluğu temsil eden beştaş yüzük modelleri Peraleda’da sizlere özel taksit imkanıyla şimdi satışta.

Ücretsiz olarak 24 ay bakım garantisi sunan Peraleda, satış sonrasında müşteri desteği ile memnuniyeti maksimum seviyede tutmayı başarıyor. Sipariş edeceğiniz ürünlerimizin tamamı Peraleda Kuyumculuk tarafından sigortalanarak ücretsiz olarak kargolanmaktadır.