Çift Renk Altın Bileklik

₺13.137,60

Stok kodu: B104
Çift Renk Altın Bileklik 14 Ayar Altın Bileklik 7.34 Gr
Sıra dışı bir tasarıma sahip bu muhteşem Çift Renk Altın Bileklik, görenleri kendine hayran bırakacak. Benzersiz görüntüsü onu diğer altın bilekliklerden ilk bakışta ayırıyor. Sık ve ince işçilikli altın örgüsü, iç içe geçmiş dinamik zincir halkaları ile birleşiyor. Aşkın ve sevginin sembolü kalp, mavi göz biçimindeki harika detayıyla birleşerek tasarımın bütünlüğünü sağlıyor. Yüksek kaliteli malzemeden Peraleda imzasıyla bileklerinizi süslemeye, güzelliğinize güzellik katmaya devam ediyor.

14 ayar altından üretilen üretilen Çift Renk Altın Bileklik; rose, sarı ve beyaz olmak üzere birbirinden güzel ve iddialı tam 3 farklı renk seçeneğiyle sizlerle buluşturulmuştur. Dilediğiniz rengi ya da renkleri seçerek  farklı kombinasyonları zevkle oluşturabilirsiniz. %100 doğal, naturel ve gerçek taşlardan imal edilmiştir. 7.34 gram ağırlığa sahiptir. Yıpranmaz. Deformasyona uğramaz. Ömür boyu sağlamlığı ve tüm ihtişamıyla sizlere eşlik eder. Özel ve şık kutusunda, adınıza sigortalı bir şekilde ücretsiz olarak bu muhteşem tasarım harikası Taşlı Bilekliğe tek tıkla, uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Peraleda tüm ürünlerinde %100 müşteri memnuniyeti garanti eder. 20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle en yüksek kalite malzemeleri sanat eserlerine dönüştürmektedir. Siz de bu sanattan kendinizi mahrum bırakmayın. Tükenmeden hemen siparişinizi verin.