Gösterilen sonuç sayısı: 5

Show sidebar

Düğün Setleri

Düğün kıyafetlerinde sadece gelinlik değil birçok takı modelinin de yer almasıyla artık düğün setleri günümüzde sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız, en mutlu gününüzde güzelliğinizi ve tarzınızı öne çıkaran düğün setleri sadece güzel görünmek için değil tasarım stili ile de görenleri etkilemektedir. İkili veya üçlü tasarıma sahip olan modeller kolye ve küpelerden oluşabileceği gibi ihtiyacınıza göre farklı detayların bulunduğu setlerden de oluşabilmektedir. Birbiriyle mükemmel bir şekilde koordine edilebilen sıra dışı takı tasarımı da insanların ilgisini çekmiş ve çekmeye de devam etmektedir.

Düğün Setleri

Uzun yıllardır bu sekörün içinde olan ve artık isminin markalaştığı Peraleda Kuyumculuk gibi güvenilir ve itibarlı firmalardan satın alınan ürünlerin kalitesinden şüphe edilmemektedir. Sizlerin orijinal ve kaliteli aksesuarları takmanız için Dubai ve Hindistan gibi ülkelerden özel olarak getirdiğimiz taşları ustalarımız tarafından herhangi bir orijinalliği bozulmadan tasarıma dönüştürülmektedir. Piyasada yer alan kuyumcuların yaptığı gibi örneğin bazı kuyumcular altın suya batırılmış taklit mücevherleri satarak sahte mallar çıkarmak yerine %100 doğal taşlardan elde edilen ve vücuda enerji mutluluk hormonu sağlayan taşları sizler için ürünlerimizde tercih etmekteyiz.

Firmamızda satılan tüm ürünlerin dünya çapında geçerli sertifikaları bulunmaktadır. Düğüne giderken tercih edebileceğiniz ve elbisenize göre kombinleme yapabileceğiniz her mücevher parçası zevkinize uygun olmalıdır. Satın aldığınız ürün tarzınıza uygun değilse elbiseyi kullanırken kendinizi rahatsız hissedeceksiniz. Firmamız geniş bir model yelpazesine sahip olup, dilediğiniz tarzda takım elbise rahatlıkla edinebilirsiniz. Giydiğiniz elbise ile uyum sağlayabileceğiniz birbirinden farklı ve gösterişli düğün setleri şimdi Peraleda Kuyumculuk‘ta sizleri bekliyor.

Düğün Set Fiyatları

Yakında düğününüz var ya da sevdiğiniz insanların kombinleme yapabileceği pek bir seçeneği yoksa bu özel günde hediye olarak verebileceğiniz en kıymetli takılar arasında da düğün setleri bulunmaktadır. Özellikle çok yakında akrabanız gibi önemli düğün etkinlerinde tercih edebileceğiniz bu modeller modaya uygun tasarımı sayesinde uzun yıllar boyunca sizlere eşlik etmesi için tasarlandı. Ürünlerde kullandığımız taşlar tamamen orijinal olup herhangi bir eskime veya küflenme gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

Peraleda kalitesiyle üretilen bu modeller klasik çizgilerin dışına çıkmak isteyenler için kaçırılmayacak takılar arasında yer almaktadır. Takım halinde olan ve tarzınızı yeniden oluşturacak olan düğün set modelleri arasında Beyaz Baget Altın Set, Yuvarlak Taşlı Altın Set, Taşlı Beyaz Altın Set, Sarı Baget Altın Set gibi ve daha birçok modellere ulaşabilirsiniz. Güzel olmasının yanı sıra günümüz fiyatından oldukça aşağıda yer alan yüzük ücretleri ile birlikte cebinizi yakmayan sade yüzüklere sahip olmak artık mümkün!

Sıra dışı görünmek isteyenlerin tercihi olan sade yüzük fiyatları 13.710 TL ile 13.745 arasında değişkenlik gösterirken teslim edildikten sonra 24 ay boyunca Peraleda Kuyumculuk sorumluluğu ve güvencesi altındadır. Ürününüz şık hediye paketi, ve üzerinize sigortalanmış bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. İster yüzük, küpe, bilezik modellerini isterseniz de doğum günü için özel set almak istiyorsanız tercih edebileceğiniz Peraleda ile istediğiniz birçok modele ulaşmak mümkün.