114 sonuçtan 1-36 arası gösteriliyor

Show sidebar

Kolyeler

50 Cm Balık Sırtı Altın Zincir

2.165
Rose
Sarı
Beyaz

55 Cm Balık Sırtı Altın Zincir Kolye

3.420
Rose
Sarı
Beyaz

55 Cm Halat Altın Zincir Kolye

3.820
Rose
Sarı
Beyaz

55 Cm Zincir Kolye

2.095
Rose
Sarı
Beyaz

55 Cm Zincirli Altın Kolye

1.955
Rose
Sarı
Beyaz

65 Cm Halat Altın Zincir Kolye

4.600
Rose
Sarı
Beyaz

A Harfli Altın Kolye

900
Rose
Sarı
Beyaz

Anne Bebek Altın Kolye

1.170
Rose
Sarı
Beyaz

Aralıklı Taşlı Altın Kolye

1.330
Rose
Sarı
Beyaz

Ay Yıldızlı Altın Kolye

950
Rose
Sarı
Beyaz

Ayak İzi Altın Kolye

1.565
Rose
Sarı
Beyaz

Baget Taşlı Kalp Altın Kolye

1.000
Rose
Sarı
Beyaz

Baget Taşlı Kanat Altın Kolye

1.330
Rose
Sarı
Beyaz

Baget Taşlı Kar Tanesi Altın Kolye

1.210
Rose
Sarı
Beyaz

Baget Taşlı Yuvarlak Altın Kolye

1.290
Rose
Sarı
Beyaz

Balık Desenli Mineli Altın Kolye

1.210
Rose
Sarı
Beyaz

Balık Sırtı 45 Cm Altın Zincir Kolye

3.805
Rose
Sarı
Beyaz

Balık Sırtı 50 Cm Altın Zincir Kolye

2.480
Rose
Sarı
Beyaz

Balık Sırtı 55 Cm Altın Zincir Kolye

3.520
Rose
Sarı
Beyaz

Balık Sırtı Düz 50 Cm Altın Zincir Kolye

2.170
Rose
Sarı
Beyaz

Balık Sırtı Yuvarlak Desenli 50 Cm Altın Zincir Kolye

3.120
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Halkalı Altın Kolye

2.130
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Kalpli Altın Kolye

1.105
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Renk Altın Kolye

1.540
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Renk Hayat Ağacı Altın Kolye

1.470
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Renk Nazar Boncuklu Altın Kolye

2.430
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Renk Yusufcuk Altın Kolye

1.380
Rose
Sarı
Beyaz

Daire Motifli Mineli Altın Kolye

1.950
Rose
Sarı
Beyaz

Damla Desenli Altın Kolye

1.010
Rose
Sarı
Beyaz

Damla Desenli Kalpli Altın Kolye

1.820
Rose
Sarı
Beyaz

Deniz Kabuğu Altın Kolye

820
Rose
Sarı
Beyaz

Dorika Toplu Halka Altın Kolye

1.825
Rose
Sarı
Beyaz

Dorika Toplu Papatya Altın Kolye

1.405
Rose
Sarı
Beyaz

Dört Renk Nazar Boncuklu Altın Kolye

1.130
Rose
Sarı
Beyaz

Elmas Modeli Altın Kolye Ucu

895
Rose
Sarı
Beyaz

Firuze Taşlı Altın Kolye

1.630
Rose
Sarı
Beyaz

Kolyeler

Günlük kıyafetlerde sıkça tercih edilen, hem erkeklerin hemde kadınların kullanabildiği kolye modelleri modaya uygun tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Yıllardır kuyumculuk sektöründe çeşitli başarılar edinmiş ve edinmeye de devam eden yapısıyla Peraleda Kuyumculuk sizlere kaliteli hizmet sunmak için orijinal tasarımları beğeninize sunmaktadır. Erkeklerin de kıyafetlerinin üzerinde son dönemde sıkça görmüş olduğumu kolye modellerine geniş ürün koleksiyonumuzdan bakabilir, beğendiklerinizi tek tıkla satın alabilirsiniz.

Özel anlarınızı unutulmaz kılacak olan bu yüzükle sevdiklerinizi mutlu edebilir ve eskimeyen ya da modası geçmeyen tasarımı ile uzun süre boyunca kullanmasını sağlayabilirsiniz. Kıyafetleri tamamlayacak etkiye sahip olan altın kolyeler ile tarzınızı yeniden şekillendirin. Göz kamaştırıcı tasarımı sayesinde kıyafetlerinizden önce dikkatleri üstüne çekecek olan kolyeler sadece güzelliği ile değil dayanıklılığı ile de oldukça fazla tercih edilmektedir.

Orijinal tasarımlarla vücut bulan bu eşsiz tasarımlar ile stilinize yeni bir boyut kazandırarak arkadaşlarınız arasında daha ilgi çekici bir tarza adım atacaksınız. Orijinal tasarımlarla satışa sunduğumuz kolyeler orijinal malzemelerden özenle işlenerek yapıldıkları için herhangi bir sorunla karşılaşmayacak olup boyunda ya da bedeninizde iz veya başka sorunlara yol açmayacaktır.

Kolye Fiyatları

Peraleda Kuyumculuk ile kusursuz bir görünüme sadece bir aksesuar sayesinde ulaşmak ister misiniz? Kıyafet tercihi kadar bir başka önemli unsurda aksesuarların doğru seçimidir. Stoklarla sınırlı olan altın kolye modelleri 14 ayar altın kaplama ile çevrelenmiş olup özel buluşmalar için oldukça ideal bir yapıdadır. Birbirinden farklı dizaynlara ve renklere sahip olan kolyeler ile ihtişamlı görüntünüzü ortaya çıkarabilir, arkadaşlarınız tarafından ilgi görülen bir kişi haline gelebilirsiniz.

Karşınızdakini önemli ve özel hissettirmek için alabileceğiniz bu hediyeleri daha çok doğum günü ve özel günleriniz için tercih edebilirsiniz. Kıyafetlerin olmazsa olmazı takılara  en uygun fiyatlarla sahip olmak için Peraleda Kuyumculuk adresini tercih edebilir yüzlerce üründen istediğinizi tek tıkla satın alarak sevdiklerini mutlu edebilirsiniz. Kullanıcıların beğenisini kazanan tasarımların bir arada bulunduğu kolyeler, 50 Cm Balık Sırtı Altın Zincir ve Sade Tuğralı Altın Kolye gibi taktığınızda kendinizi mutlu hissedebileceğiniz birbirinden farklı güzelliklerdeki kolyeler özel taksit imkanlarıyla sahip olabilirsiniz.

Yaşam tarzınıza uygun yapısıyla taktığınızda kendinizi mutlu hissedeceğiniz kolye fiyatları 2165 TL ile 10435 TL arasında değişkenlik gösterilmektedir. 20 yılı aşkın sektör tecrübesi olan, takı/mücevher sektöründe faaliyet gösteren Peraleda Kuyumculuk üretici olmanın sağladığı avantajı tasarım ile birleştirerek, müşterilerine çok geniş bir ürün portföyü sunmaktadır. Sadece satış öncesi değil satış sonrası 24 ay boyunca desteğimizi müşterilerimize borç bilmekteyiz. Yüzük, küpe, bilezik modellerinden beğendiğinizi ayırtabilir kolay ödeme yöntemi ve güvenilir sistemimizle alışveriş yapabilirsiniz. Sizde takılarınızla çevrenizde dikkat çekmek istiyorsanız Peraleda Kuyumculuk adresinden vazgeçmeyin!