Sipariş Hattı: (0850) 303 0261

Sepet

Kapat

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Gösterilen sonuç sayısı: -

Show sidebar

Pırlanta Yüzükler

Pırlanta Yüzükler

İster evlenme teklifi ister sevgililer günü hediyesi isterseniz de sevginizin minik bir yansıması olabilecek birbirinden şık bu pırlanta yüzük modelleri ile özel günlerinizi unutulmaz kılarken hayat arkadaşınızın tüm dikkatleri üzerine çekmesini ve kombinlerine benzersiz bir şıklık katmasını sağlayabilirsiniz.

Pırlanta Yüzük Modelleri

Bir pırlanta yüzüğün değerini belirleyen yalnızca yüzükte kullanılan pırlantanın karatı değil, aynı zamanda bu pırlantanın şekillendiği ellerin hüneri ve estetiğe bakış açısıdır. 20 uzun yıldır kuyumculuk hizmeti vermenin getirdiği tecrübe ve yaklaşım farkını ortaya koyarak pırlantayı Dubai, Belçika ve Hindistan’dan yani dünyanın en kıymetli taşlarının toplandığı merkezlerden tedarik ederek hünerli ellere emanet eden Peraleda’nın parıltısı ve kesim çizgilerinin getirdiği şıklıkla büyüleyen pırlanta yüzükleriyle özel günlerinize unutulmayacak anlar kazandırabilirsiniz.

Peraleda’nın her zevke ve bütçeye hitap eden pırlanta yüzük koleksiyonlarında 0.02 ct’den 1.68 ct’ye kadar farklı pırlantaların yer aldığı estetik modelleri bulabilir, perakende kuyumculuğa getirdiğimiz yeni soluğun benzersiz avantajlarından yararlanarak 24 ay bakım garantisi ve sigortalı teslimat sürecinin tadını çıkarabilirsiniz.

Pırlanta Yüzük Fiyatları

Tercih edeceğiniz pırlanta yüzüğün fiyatı hiç şüphesiz kaç karat olduğundan kesim çizgilerine ve berraklığına kadar birçok etkene bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örneğin; 0.06 ct ağırlığında Alessia Yüzük modelimizin fiyatı 2.015 TL iken, 0.36 ct pırlanta baget yüzüğümüzün fiyatı 3.610 TL’dir. Dolayısıyla fiyatı etkileyen birçok değişken varken standart bir fiyatlandırmadan söz etmek mümkün olmayacaktır.

Peraleda’nın pırlanta yüzük fiyatlarında benzersiz avantajlar sunmasının arkasında yatan noktalar; pırlantaları Dubai, Belçika ve Hindistan’dan doğrudan kendi tedarikçi ağı ile temin ediyor olması ve temin ettiği bu pırlantaları sektördeki 20 uzun yıllık tecrübeyle kendi bünyesindeki hünerli ellere emanet etmesidir.

Siz de özel günlerinize anlam katarken sevginizin ufak bir yansıması olacak pırlanta yüzüklere kaçırılmayacak fiyat avantajlarının yanında hızlı ve güvenilir teslimat (ürünler tarafınıza kargolanırken sigortalanır) garantisi ile sahip olmak istiyorsanız beğendiğiniz pırlanta yüzüğü hemen sepetinize ekleyebilir, sepette taksitli ödeme seçeneklerimizden yararlanırken 24 ay bakım garantimizle pırlanta yüzüğünüzün bakımını usta ellere emanet edebilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtacak Takı Modelleri Peraleda’da!

Perakende kuyumculuğa getirdiği yeni soluk ile fark yaratan Peraleda’da yalnızca pırlanta yüzükler değil birbirinden şık baget yüzük modellerinden dorika bilekliklere, düğün setlerinden inci kolyelere kadar tarzınızı yansıtırken kombinlerinize şıklık katacak ve özel günlerinizi gerçekten unutulmaz kılacak takı modelleri bulunur.

Her bir koleksiyonunda onlarca farklı modele sahip olan ve tüm bu modelleri hünerli ellerde şekillendikten sonra sizlere ulaştıran Peraleda’da aradığınız takı modeline yalnızca birkaç dakika uzaksınız..

Pırlanta yüzük kaç karat olmalı?

1 karat 0.2 gram yani 200 mg’dır ve pırlanta yüzüğün kaç karat olması gerektiğiyle ilgili kesin bir yaklaşım yoktur. Almayı planladığınız pırlanta yüzük için bütçe belirledikten sonra Peraleda’nın onlarca farklı karattaki modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Pırlanta hangi renk olmalı?

Pırlantanın kalitesini belirleyen noktaların başında renk gelir ve pırlantanın rengi, yüzüğün fiyatı üzerinde de doğrudan etki sahibidir. En kaliteli pırlanta, renksiz olan yani D standardıdır. D’den Z’ye doğru devam eden sertifikasyonlarda ise renksizlik segmenti azalarak sarımtırak bir yapıya doğru ilerler. Dolayısıyla değerli bir pırlanta satın almak istiyorsanız D standardına yakın yani renksiz bir taş tercih etmeniz gerekir.

Pırlantanın berraklığı önemli mi?

Evet, pırlantanın değerini belirleyen etkenlerden biri de berraklıktır ve bir pırlanta ne kadar berraksa o kadar değerlidir. Peraleda’da birbirinden şık kesimlere sahip berrak pırlantalara kaçırılmayacak fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz.

Pırlanta yüzük alırken nelere dikkat edilmeli?

Pırlanta oldukça değerli bir taştır ve bu taşın sertifikası vardır. Dolayısıyla yüzük tercihi yaparken mutlaka sertifika veren bir satış noktası tercih edilmelidir. Ek olarak taşın kesimi, rengi, berraklığı ve karatı da belirleyicidir. Peraleda’nın müşteri hizmetleriyle hemen iletişime geçerek size en uygun pırlanta yüzüğü hemen bulabilirsiniz.

Sahte pırlanta nasıl anlaşılır?

Pırlantanın orijinalliği ile ilgili birkaç test bulunsa da burada en doğru yaklaşım, yüzüğü sertifikasıyla birlikte sizlere ulaştıracak Peraleda’yı tercih etmeniz olacaktır.

Pırlanta yüzük çeşitleri nelerdir?

Özel günlerinize anlam katacak enfes pırlanta yüzükler; beştaş, tektaş, kolu taşlı tektaş, tamtur, baget, tasarım ve yarımtur olmak üzere 7 farklı çeşide sahiptir.

Başa Dön