Pullu Altın Kolye

₺16.564,80

Stok kodu: K177
Pullu Altın Kolye
14 Ayar Altın Kolye
9.26 Gr
Sade ve şık görüntüsüyle kombinlerinize estetik bir hava katarken tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olan Pullu Altın Kolye, estetik bakış açısının hünerli ve usta ellerle bir araya gelmesiyle hayat bulan ve Peraleda'nın takı tutkunları ve moda meraklılarına özel sade kolyeler koleksiyonunda yer alan bir modeldir. Rose, sarı ve beyaz renk seçenekleriyle karşınıza çıkan ve ömür boyu rahatlıkla dilediğiniz kombinde kullanabileceğiniz Pullu Altın Kolye, 14 ayar altından üretilmiştir ve kolyedeki altın ağırlığı 9.26 gram'dır.

Kuyumculuktaki tecrübesini müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla birleştirerek fark yaratan Peraleda'nın alışveriş tutkunlarına ve benzersiz bir hediye arayanlara kaçırılmayacak avantajlarla sunduğu Pullu Altın Kolye, koleksiyonlarımızda yer alan diğer tüm ürünler gibi %100 doğal taşlardan dizayn edilmiştir ve 24 ay bakım garantisine sahip olup Peraleda'nin sorumluluğu ve güvencesindedir.

Siz de kombinlerinize bambaşka bir hava katmak istiyor ya da hayatınıza renk ve neşe katan kadına anneler günü, evlilik yıldönümü ya da sevgililer gününde unutulmayacak bir takı armağan etmek istiyorsanız taksitli ödeme fırsatlarından ve sigortalı teslimat garantisinden hemen yararlanın, 14 Ayar Pullu Altın Kolye'ye benzersiz fırsatlarla ulaşmanın tadını çıkartın!

Pullu Altın Kolye’de garanti sunuyor musunuz?


Şıklığı ve parıltısı ile kombinlerinize benzersiz bir hava katacak olan Pullu Altın Kolye, Peraleda’nın başta altın baget yüzükler olmak üzere diğer tüm takıları gibi 24 ay bakım garantisine sahiptir. Ürünümüzün garanti belgesi, orijinal kutusuyla birlikte tarafınıza kargolanır.

Satın alma işlemini tamamladığımda Pullu Altın Kolye hemen kargolanır mı?


Hünerli ellerin estetik bakış açısıyla buluşması sonucu ortaya çıkan 14 Ayar Pullu Altın Kolye’yi 13:00’den önce sipariş ettiğiniz takdirde bu estetik takı aynı gün tarafınıza kargolanır. 13:00’den sonraki siparişler ise bir sonraki gün tarafınıza kargolanmak üzere yola çıkartılır.

Pullu Altın Kolye’de güvenilir teslimat garantisi veriyor musunuz?


Özel günleriniz için benzersiz bir hediye olabileceği gibi kombinlerinize zerafet katarken de tercih edebileceğiniz Pullu Altın Kolye, sigortalandıktan sonra tarafınıza kargolanır ve teslimat süreci %100 Peraleda güvencesi ve sorumluluğundadır.

Pullu Altın Kolye’de taksitli ödeme imkanı sunuyor musunuz?


Pullu Altın Kolye’yi satın alırken tercih ettiğiniz bankaya bağlı olarak Peraleda’nın sunduğu 3 ile 6 aylık taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Peraleda’da yalnızca Pullu Altın Kolye değil birbirinden şık pırlanta kolye modelleri ve diğer tüm takılar için taksitli ödeme imkanı vardır.