Gösterilen sonuç sayısı: 20

Show sidebar

Sade Yüzükler

Asimetrik Taşsız Altın Yüzük

820
Rose
Sarı
Beyaz

Aşk Düğümü Altın Yüzük

835
Rose
Sarı
Beyaz

Desenli Taşsız Altın Yüzük

670
Rose
Sarı
Beyaz

Düz Köşeli Altın Yüzük

1.385
Rose
Sarı
Beyaz

Kalp Desenli Taşsız Altın Yüzük

610
Rose
Sarı
Beyaz

Kemer Altın Yüzük

955
Rose
Sarı
Beyaz

Kenar Taşlı Düz Altın Yüzük

1.440
Rose
Sarı
Beyaz

Mineli Nazar Boncuklu Altın Yüzük

510
Rose
Sarı
Beyaz

Sade Altın Yüzük

475
Rose
Sarı
Beyaz

Sade Göz Altın Yüzük

1.120
Rose
Sarı
Beyaz

Sade Taşlı Altın Yüzük

950
Rose
Sarı
Beyaz

Sallantılı Yıldız Altın Yüzük

605
Rose
Sarı
Beyaz

Sarı Sade Altın Yüzük

870
Rose
Sarı
Beyaz

Taşlı Taşsız Altın Yüzük

1.000
Rose
Sarı
Beyaz

Taşsız Desenli Altın Yüzük

530
Rose
Sarı
Beyaz

Taşsız Zincir Altın Yüzük

670
Rose
Sarı
Beyaz

Tek Taşlı Balık Altın Yüzük

630
Rose
Sarı
Beyaz

Yaprak Desenli Altın Yüzük

950
Rose
Sarı
Beyaz

Yıldız Desenli Altın Yüzük

895
Rose
Sarı
Beyaz

Yıldız Motifli Altın Yüzük

925
Rose
Sarı
Beyaz

Estetik ve zarif tasarıma sahip modellere sahip olan Peraleda ile tarzınızı baştan oluşturmaya hazır mısınız? 20 yılı aşkın sektör tecrübesi olan, takı/mücevher sektöründe faaliyet gösteren Peraleda Kuyumculuk üretici olmanın sağladığı avantajı tasarım ile birleştirerek, müşterilerine çok geniş bir ürün portföyü sunmaktadır. Sade yüzük modelleri ile kombinlerinizi taçlandırabilecek ve çevrenizde dikkat çeken bir görünüme sahip olacaksınız. Aşkınızı dile getirmek için tercih edebileceğiniz bu altın yüzükler ile sevdiğinizi mutlu edebilir ve bir ömür boyu hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Sade Yüzük Modelleri

Son dönemde sıkça tercih edilen modellerden bir tanesi olan sade yüzükler hem görüntüsü hem dayanıklılığı ile en çok tercih edilen modellerdendir. Sadece özel etkinliklerde yad a doğum günlerinde değil günlük hayatta da tercih edebileceğiniz bu modelle istediğiniz yere gidebilirsiniz. Peraleda’nın eşsiz koleksiyonunun nadide parçalarından olan sade yüzükler ile dikkatleri üstünüze çekeceksiniz.

Takı kullanmaktan hoşlananlar için kaçırmak istemeyeceği bir model olan sade yüzükler ışıltınızı ortaya çıkaracağı gibi daha pozitif olmanızda da büyük katkı sağlayacaktır. Birden çok model içinden dilediğinizi alışveriş sepetinize ekleyerek Peraleda’nın benzersiz avantajlarından yararlanmak için acele edin!

Sade Yüzük Fiyatları

Sizler için yüzüklerde kullandığımız taşları Dubai, Belçika ve Hindistan gibi ülkelerden getirerek özenle işlendikten sonra satışa çıkarmaktayız. Ürünlerde kullandığımız taşlar tamamen orjinal olup herhangi bir eskime veya küflenme gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Görüntüsünün yanı sıra uzun yıllar tercih edebileceğiniz altın yüzük dayanıklılığı ile ön plana çıkan takı modellerimiz arasında yerini almaktadır.

Eşsiz tasarıma sahip sade yüzük modellerimiz 14 ayar altından kaplanmaktadır. Bütün modellerimizde kullandığımız malzemelerin kalitesi ile oldukça hafif yüzükler sizleri beklemektedir. Değerli taşların gün için parmağınızı ağrıtmaması için parmak ölçülerine göre sipariş vermeniz önemlidir. Şıklığın en tarz hali olan sade yüzük modelleri arasında kenar taşlı düz altın yüzük, sade taşlı altın yüzük, sallantılı yıldız altın yüzük, asimetrik taşsız altın yüzük gibi ve daha birçok modellere ulaşabilirsiniz. Güzel olmasının yanı sıra günümüz fiyatından oldukça aşağıda yer alan yüzük ücretleri ile birlikte cebinizi yakmayan sade yüzüklere sahip olmak artık mümkün!

Sıra dışı görünmek isteyenlerin tercihi olan sade yüzük fiyatları 510 TL ile 1.440 arasında değişkenlik gösteririrken teslim edildikten sonra 24 ay boyunca Peraleda Kuyumculuk sorumluluğu ve güvencesi altındadır. Ürününüz şık hediye paketi, ve üzerinize sigortalanmış bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. İster pırlanta yüzük, küpe, bilezik modellerini isterseniz de doğum günü için özel set almak istiyorsanız tercih edebileceğiniz Peraleda ile istediğiniz birçok modele ulaşmak mümkün.