BackBack

Sallantılı Mavi Taşlı Halka Altın Küpe

₺4.569,60

Stok kodu: KP162
Sallantılı Mavi Taşlı Halka Altın Küpe
14 Ayar Altın Küpe
2.55 Gr
Aşkınızı dile getirmek ya da sevdiğinizi belli etmek için tercih edebileceğiniz, hem anlamıyla hemde güzelliğiyle son dönemin en moda modellerinden olan Sallantılı Mavi Taşlı Halka Altın Küpe modeli şimdi Peraleda'nın eşsiz koleksiyonunda uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. 14 ayar altın kaplama ile dizayn edilen bu model 2.55 gram ağırlığında tasarlanmıştır. Halka küpe çevresinde herhangi bir detay görememekte uç kısmında yer alan mavi taş hem anlamı hemde görüntüsü ile dikkatleri üstüne toplamaktadır.

Mavi rengin özelliği olarak, insanı stresten arındırır, huzur verir, dinlendirir ve hayal gücünü kuvvetlendirir. Uykusuzluk sorunu çeken kişiler için mavi çok faydalı olup küpe detaylarında özel olarak tasarlanmıştır. Ürünü satın almanız halinde üzerinize sigortalanmış bir şekilde özel hediye kutusu ile elinize ulaştırılacaktır. Herhangi bir sorunda 15 gün içerisinde iade edebileceğiniz gibi satın alım sonrasında 24 ay boyunca verdiğimiz müşteri desteğinden de yararlanabilirsiniz. Göz kamaştırıcı bu eşsiz altın küpeye sahip olun ve tarzınızı yeniden şekillendirin!

Sallantılı küpeler içerisinde sıklıkla tercih edilen modellerden biri olan Mavi Taşlı Halka Altın Küpe yalnızca şık tasarımı ile değil fiyatlandırması ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Hızlı teslimat garantisi ve kaçırılmayacak indirim fırsatları eşliğinde bu ürüne Peraleda'dan sahip olabilirsiniz!