68 sonuçtan 1-36 arası gösteriliyor

Show sidebar

Taşlı Kolyeler

Anne Bebek Altın Kolye

1.170
Rose
Sarı
Beyaz

Aralıklı Taşlı Altın Kolye

1.330
Rose
Sarı
Beyaz

Ayak İzi Altın Kolye

1.565
Rose
Sarı
Beyaz

Baget Taşlı Kalp Altın Kolye

1.000
Rose
Sarı
Beyaz

Baget Taşlı Kanat Altın Kolye

1.330
Rose
Sarı
Beyaz

Baget Taşlı Kar Tanesi Altın Kolye

1.210
Rose
Sarı
Beyaz

Baget Taşlı Yuvarlak Altın Kolye

1.290
Rose
Sarı
Beyaz

Balık Desenli Mineli Altın Kolye

1.210
Rose
Sarı
Beyaz

Beş Siyah Taşlı Altın Kolye

6.900
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Kalpli Altın Kolye

1.105
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Renk Altın Kolye

1.540
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Renk Hayat Ağacı Altın Kolye

1.470
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Renk Nazar Boncuklu Altın Kolye

2.430
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Renk Yusufcuk Altın Kolye

1.380
Rose
Sarı
Beyaz

Damla Desenli Altın Kolye

1.010
Rose
Sarı
Beyaz

Damla Desenli Kalpli Altın Kolye

1.820
Rose
Sarı
Beyaz

Deniz Kabuğu Altın Kolye

820
Rose
Sarı
Beyaz

Dorika Toplu Halka Altın Kolye

1.825
Rose
Sarı
Beyaz

Dorika Toplu Papatya Altın Kolye

1.405
Rose
Sarı
Beyaz

Dört Renk Nazar Boncuklu Altın Kolye

1.130
Rose
Sarı
Beyaz

Firuze Taşlı Altın Kolye

1.630
Rose
Sarı
Beyaz

Full Taşlı Altın Kolye

2.110
Rose
Sarı
Beyaz

Halka Zincirli Altın Kolye

2.580
Rose
Sarı
Beyaz

Kalp Altın Kolye

1.100
Rose
Sarı
Beyaz

Kalpli Baget Taşlı Altın Kolye

1.280
Rose
Sarı
Beyaz

Kalpli Sonsuzluk Altın Kolye

1.230
Rose
Sarı
Beyaz

Kaplumbağa Desenli Altın Kolye

1.020
Rose
Sarı
Beyaz

Kare Taşlı Altın Kolye

2.385
Rose
Sarı
Beyaz

Kemal Atatürk Altın Kolye

1.345
Rose
Sarı
Beyaz

Kutup Yıldızı Altın Kolye

1.535
Rose
Sarı
Beyaz

Lacivert Mineli Yıldız Altın Kolye

1.500
Rose
Sarı
Beyaz

Mavi Mineli Baget Altın Kolye

1.300
Rose
Sarı
Beyaz

Mineli Balık Sırtı Altın Kolye

7.105
Rose
Sarı
Beyaz

Mineli Hayat Ağacı Altın Kolye

1.370
Rose
Sarı
Beyaz

Nazar Boncuğu Altın Kolye

1.670
Rose
Sarı
Beyaz

Nazar Boncuklu Altın Kolye

2.065
Rose
Sarı
Beyaz

Taşlı Kolyeler

20 yılı aşkın süredir kuyumculuk alanında harika tasarımlar üreten Peraleda; modern, yenilikçi ve estetik yaklaşımı ile birbirinden farklı ve özel tasarımlarını sizlere sunuyor. Göz dolduran birçok takı modelinin arasında yer alan taşlı kolye modelleri ve daha birçok modeli sizlere sunuyor. Peraleda’nın avantajlı alışveriş fırsatları ve en uygun ödeme seçenekleri ile siz de bu modellere sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Şık Taşlı Kolye Modelleri

Özel anlarınızda ve gündelik yaşamınızda rahatlıkla kombinlerinizle bütünlük kurabileceğiniz taşlı kolye modelleri, Peraleda kuyumculuğun el işçiliği ile üretilen özel tasarım modellerinden sadece birisidir. Taşlı kolye ürün grubunda her tarza ve zevke uygun birçok taşlı kolye modeli bulabilirsiniz.

Onlarca taşlı küpe modellerin her birisi özel tasarım modellerdir. Onlarca çeşitliliğin içerisinden kendinize uygun birçok model bulabilirsiniz hatta bu geniş ürün çeşitliliği içerisinde karar vermekte zorlanabilirsiniz. Ancak böyle bir durumda gözünüze en çok çarpan modeli tercih etmenizi öneririz.

Gösterişli ve şık olmayı seven kadınlar için sadece bir boyun takı olmayan taşlı küpeler, aynı zamanda zarafeti yansıtan ve tarzınızı gözler önüne seren iddialı ürünlerdir. Taşlı kolye ürün grubu içerisinde anne-bebek kolyeleri, ayak izi kolye, baget taşlı kolye, çift renkli kolye ve hayat ağacı kolye şeklinde onlarca model bulabilirsiniz.

Peraleda, sizlere tercih edeceğiniz taşlı kolye modellerini zevkinize uygun farklı renklerde seçme imkanı da sunuyor. Beğendiğiniz taşlı kolye modellerini sarı, rose ya da beyaz olarak tercih ederek her ortamda şıklığınızın gözlere çarpmasını sağlayabilirsiniz.

Taşlı Kolye Fiyatları

Kuyumculuk sektörünün önde gelen firması olan Peraleda; birbirinden şık ve el işçiliği ile üretilen takı modellerini müşterilerine ekonomiklik garantisi vererek sunuyor. İşçilik, hizmet ve ürün kalitesinden asla ödün vermeyen Peraleda, 14 ve 24 ayar altın taşlı kolye modellerini en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunması ise müşterileri için büyük avantaj oluyor.

Taşlı kolyeler de kullanılan taşların her birisi orijinal ve natürel taşlardır. Geniş tedarikçi ağı ile dünya çapında adını duyuran Peraleda firmasının sunduğu tüm özel tasarım ve dünyada eşi olmayan taşlı kolye modelleri başta olmak üzere tüm takı modellerini en uygun fiyata alabilirsiniz. Ayrıca ürün grubu içerisinde her ekonomiye uygun taşlı kolye modeli vardır. Dolayısıyla da bütçenizi zorlamayacak zevkinize uygun modeller bulmanız mümkündür. Geniş ürün yelpazesine sahip taşlı kolye ürün grubundaki kolye modellerini 820 TL’den başlayan fiyatlar ve birçok alışveriş avantajı ile hemen satın alabilirsiniz.

Şıklığın Adresi: Peraleda!

Şıklığın adresi olan Peraleda kuyumculuk; geniş ürün yelpazesi içerisinde özel tasarım kolye modellerinin yanı sıra aynı zamanda özel tasarım ve el işçiliği olan küpe, yüzük, bileklik ve bilezik takı modellerine de yer veriyor. Satış öncesi ve satış sonrası müşterilerine destek hizmeti veren ve ürünlerinin arkasında olan Peraleda ile siz de taksitli ödeme seçenekleri, 24 ay bakım garantisi ve 15 gün içerisinde ücretsiz iade imkanı ile beğendiğiniz takı modellerine hemen sahip olabilir ve kendinize bir hediye alabilirsiniz.