Gösterilen sonuç sayısı: 29

Show sidebar

Taşlı Küpeler

Baget Taşlı İğne Altın Küpe

1.360
Rose
Sarı
Beyaz

Baget Taşlı Sallantılı Altın İğne Küpe

1.550
Rose
Sarı
Beyaz

Beyaz Baget Taşlı Altın Küpe

2.440
Rose
Sarı
Beyaz

Beyaz Taşlı Altın Küpe

2.085
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Renk Halka Altın Küpe

2.040
Rose
Sarı
Beyaz

Çift Renkli Papatya Altın Küpe

1.750
Rose
Sarı
Beyaz

Elmas Motifli Altın Küpe

1.940
Rose
Sarı
Beyaz

Kemer İğne Altın Küpe

1.115
Rose
Sarı
Beyaz

Kirpik İğne Altın Küpe

940
Rose
Sarı
Beyaz

Sallantılı Mavi Taşlı Halka Altın Küpe

1.530
Rose
Sarı
Beyaz

Sarı Baget Taşlı Altın Küpe

1.565
Rose
Sarı
Beyaz

Siyah Taşlı Oval Altın Küpe

1.540
Rose
Sarı
Beyaz

Sonsuzluk Taşlı Altın Küpe

1.540
Rose
Sarı
Beyaz

Taşlı İğne Altın Küpe

720
Rose
Sarı
Beyaz

Taşlı Sallantılı Altın İğne Küpe

1.515
Rose
Sarı
Beyaz

Taşlı Sallantılı İğne Altın Küpe

1.425
Rose
Sarı
Beyaz

Taşlı Yarım Tur Altın Küpe

1.210
Rose
Sarı
Beyaz

Tek Sıra Taşlı Çift Renk Altın Küpe

1.645
Rose
Sarı
Beyaz

Tek Sıra Taşlı Çift Renk Halka Altın Küpe

1.570
Rose
Sarı
Beyaz

Tek Sıra Taşlı Renkli Altın Küpe

2.310
Rose
Sarı
Beyaz

Tek Sıra Taşlı Üç Renk Halka Altın Küpe

2.100
Rose
Sarı
Beyaz

Yarım Tur Altın Küpe

1.280
Rose
Sarı
Beyaz

Yarım Tur Taşlı Altın Küpe

2.170
Rose
Sarı
Beyaz

Yarım Tur Üç Sıra Taşlı Halka Altın Küpe

1.680
Rose
Sarı
Beyaz

Yeşil Mineli Altın Küpe

785
Rose
Sarı
Beyaz

Yuvarlak Taşlı Altın Küpe

2.305
Rose
Sarı
Beyaz

Zultanit Taşlı Altın Küpe

2.375
Rose
Sarı
Beyaz

Zümrüt Yeşili Altın J Küpe

1.800
Rose
Sarı
Beyaz

Zümrüt Yeşili Altın Küpe

2.130
Rose
Sarı
Beyaz

Daima şık, zarif ve iddialı modeller ileri sürerek kuyumculukta 20 yılı aşkın süredir çığır aşan Peraleda, kendinizi özel ve daha şık hissetmenizi sağlayacak ve görenleri büyüleyecek şık ve iddialı ürünleri arasından taşlı küpe modellerini de gururla sunar. Onlarca çeşit içerisinden zevkinize ve tarzınıza hitap eden birçok model bulabilir ve şıklığınızı ikiye katlayarak tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. 

Taşlı Küpe Modelleri

Taşlı küpe modelleri , spor ve klasik kombinlerinize rahatlıkla kullanabileceğiniz hem şık hem de kullanışlı modellerdir. Taş küpe modelleri arasında birçok farklı tasarım bulmanız mümkündür. Baget taşlı küpeler, iğne altın küpe, kirpik iğne küpe, sallantılı taşlı halka küpe, oval altın küpe, tek sıra taşlı halka altın küpe başta olmak üzere daha birçok modeli ürün grubu içerisinde bulabilirsiniz. Tüm taş küpe modelleri 14 ve 24 ayar altın modelleridir. 

Kulakta son derece asil ve şık duran tüm taşlı küpe modellerinin he rbirini her ortamda ve her kombinle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün grubu içerisinde sizde detaylı inceleme yaparak size ya da sevdiklerinize enuygun özel tasarım taşlı küpe modellerini hemen en uygun fiyatlar ve birçok avantajlar ile sipariş verebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içerisinde hemen her model için renk seçenekleri de mevcuttur. Beğendiğiniz modeli beyaz, sarı ya da rose renklerinde zevkinize en uygun modeli seçebilirsinz. 

Taşlı Küpe Fiyatları

Peraleda, tedariğini yurtdışından yapan modern ve yenilikçi bir kuyumcu markasıdır. Dolayısıyla da tedarikçi ağı geniş olduğundan siz değerli müşterilerine en şık, özel tasarım, değerli ve el işçiliği olan taşlı küpe modellerini en ekonomik fiyatlarda alabilirsiniz. Taşlı küpe modellerinin fiyatları genel olarak 720 TL ile 2.310 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlar arasında model, taş oranı, işleme modeli gibi etkenler değişikliklere neden olan faktörlerdir. 

14 ayar ve 24 ayar altın olan taşlı küpe modelleri, en şık hali ile sizlere en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Kaliteden, estetikten ve şıklıktan asla öden vermeyen Peraleda, sizişımartacak ve kendinizi daha özel hissettirecek en şık modelleri sizlere sunmaktadır. 

Kombinlerinizi Şık ve Zarif Parçalarla Tamamlayın

Kombinlerinizi bütünleyerek tarzınızı tamamlayacak tüm takıları Peraleda’da bulabilirsiniz. Kuyumculuk sektöründe 20 yılda devrim yaratan Peraleda, sizlere sadece tasarım harikası olan küpeler değil aynı zamanda bileklik, bilezik ve kolye modelleri de sunar. En şık ve en tarz takı modellerini güvenli kargo ve taksitli ödeme fırsatları ile satın alabilirsiniz. 

Tüm ürünler Peraleda’nın 24 ay bakım garantisi altındadır. Küpe, kolye, bileklik ve bileziklerinizi 24 ay boyunca bakım yaptırarak ilk günkü yeniliği ile kullanabilirsiniz. Güvenli kargo süreci sayesinde kapınıza kadar sigortalı gelen ürünlerimiz, Kesinlikle kargo süresinde hasarlara ve kaybolmaya karşı Peraleda sigortası altındadır.