BackBack

Üç Renkli Dorika Altın Bileklik

₺8.731,20

Stok kodu: B144
Üç Renkli Dorika Altın Bileklik
14 Ayar Altın Bileklik
4.87 Gr
Benzersiz bir tasarıma sahip olan bu muhteşem ürüne sahip olmak vereceğiniz en doğru kararlardan biri olacaktır. Üç Renkli Dorika Altın Bileklik, daha önce rastlamadığımız oldukça özgün ve dikkatleri üzerinde toplayan bir model. Birbirinden orijinal ve değerli taşların muhteşem bir uyum ve usta bir işçilikle sıralandığı bu model vazgeçilmezlerinizden olacaktır. Bileğinizde ışıltısıyla göz kamaştıracak Üç Renkli Dorika Altın Bileklik, oldukça uygun bir fiyata Peraleda Kuyumculuk güvencesiyle siz değerli kullanıcılarını bekliyor.

14 ayar altından 4.87 gram ağırlığında üretilen ürünümüz Dorika Bileklikler içerisindeki en çok sevilen rağbet gören ürünlerin başında geliyor. Onu farklı kılan kesinlikle özgün ve göz alıcı tasarımı. Üstelik rose, sarı ve beyaz olmak üzere birbirinden etkileyici 3 harika renk seçeneğine sahip olması da sizleri tercih aşamasında zorlayacak bir özelliği. Dilerseniz birden fazla rengini aynı anda isteyerek çeşitli kombinlerle Peraleda kalitesini ve farkını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Peraleda, tüm ürünlerinde %100 doğal, naturel ve gerçek taşlar kullanmaktadır. Renk değişimi, bozulma ya da deformasyona uğramaz. Tamamen orijinaldir. 24 boyunca süren ürün güvencesine sahiptir. 15 gün içinde kolaylıkla ürünü iade edip paranızı geri alabilirsiniz.